Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/whiterabbit/fw/core/core.reviews.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/whiterabbit/fw/core/core.reviews.php on line 210

AGNIESZKA KUŚMIERCZYK

 

Jestem lektorem języka angielskiego. Specjalizuję się w nowoczesnym nauczaniu na żywo i  online. Od ponad dziesięciu lat w zawodzie rozwijam się i szkolę w dziedzinie wykorzystania technologii w edukacji. Zawsze jestem na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami lub zwyczajnie tworzę je sama. Prowadzę własną szkołę online, która cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się, szkoląc nauczycieli języków obcych.

Znajdź harmonię w technologii …rzecz o tym jak mądrze wybierać aplikacje naprawdę oszczędzające czas (sesja po angielsku)

Przez lata dręczyłam się godzinami przygotowań do zajęć do czasu, aż odkryłam świat technologii. Technologia ubarwia zajęcia, ale również pozwala wykraczać poza ramy lekcji. Dzięki niej uczniowie zatapiają się w magicznych aplikacjach, zajmujących i intrygujących nagraniach wideo, czy też tworzą własne materiały interaktywne. Na mojej sesji przekaże Wam tę magię i zaprezentuję, jak oderwać się od rutyny, oszczędzić czas i zwiększyć efektywność nauki.